FunPage Żłobek:  FunPage Klub Dziecięcy: 

Poznaj Naszą Kadrę:

Agata

Skontaktuj się ze mną pod numerem: 796 172 318.

Uniwersytet Opolski w Opolu - Pedagogika terapeutyczna z Oligofrenopedagogiką. Magister.
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu - Filologia Angielska Nauczycielska oraz druga specjalizacja - Edukacja Wczesnoszkolna. Licencjat.

Dysponuję kompetencjami niezbędnymi do wykonywania funkcji dydaktycznej, wychowawczej i opiekuńczej odpowiadającej specyfice psychiki dziecka w młodszym wieku. Zdobyłam również następujące uprawnienia:
- nauczanie języka angielskiego
w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach, technikach itp.
- pełnienie roli nauczyciela wychowawcy w klasach początkowych,
- pełnienie roli opiekuna w przedszkolu, szkole podstawowej, żłobku, klubie dziecięcym,
- pełnienie roli opiekuna dziennego.
Wg ustawy z 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 spełniam kryteria aby sprawować funkcję osoby kierującej pracą klubu dziecięcego.

 


Justyna

Skontaktuj się ze mną pod numerem: 721 333 363.

Wykształcenie wyższe zdobyłam na Politechnice Śląskiej w Rybniku. Ukończyłam Kurs Opiekuna w żłobku lub klubie dziecięcym do lat 3. Praktykę odbyłam w Miśklub w Bełku, gdzie opiekowałam się dziećmi od 1 roku do 3 lat. Już jako nastolatka lubiłam opiekować się dziećmi znajomych, wymyślając dla nich różne zabawy oraz prace plastyczne. Jestem szczęśliwą mamą obecnie 14-miesięcznej dziewczynki, więc doświadczenie z takim maluszkiem posiadam. Ponadto jestem w stanie zapewnić Państwa pociechom bezpieczeństwo oraz uśmiechniętą buzię podczas ich pobytu w żłobku.

 


Teresa

Skontaktuj się ze mną pod numerem: 698 011 311.

Studia magisterskie ukończyłam na wydziale Pedagogiki i Psychologi Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Podyplomowe Studia Rodziny i mediacji sądowej na wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dodatkowo całkiem sporo różnych kursów i szkoleń. Do bardziej udanych zaliczam kurs Logorytmiki, nie tylko dlatego, że zdobyłam uprawnienia do prowadzenia zajęć, ale też dlatego, że elementy metody są lubiane przez dzieci w Klubie. Moją ulubioną ideą czy też metodą wychowawczą jest "Self-Reg dla rodziców - miłość, łagodność, bliskość, zrozumienie i spokój" Staram się, choć jest trudna, stosować wobec moich dzieci i maluchów w Klubie. Wobec siebie również :) To na czym najbardziej mi zależy, to to, żeby dzieci czuły się przymnie bezpiecznie i miały powody do uśmiechu. Oczywiście z koleżankami mamy na uwadze rozwój małej i dużej motoryki, kształtowanie słuchu i pamięci, utrwalanie różnych umiejętności... . Jednak dzieje się to podczas zabaw gdy tańczymy, śpiewamy, rysujemy, liczymy i dużo mówimy. :) Z natury jestem optymistką szukającą dobrych stron wszystkiego. Uwielbiam literaturę i filmy Fantazy - smoki, Elfy i inne światy.... Fascynuje mnie twórczość dekoratorów tortów, szczególnie figury z masy cukrowej, kompozycje kolorystyczne, kwiatowe. I tak po prostu lubię dzieci.

 


Martyna

Skontaktuj się ze mną pod numerem: 512 426 171.

Jestem absolwentką Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej z uprawnieniami do sprawowania opieki nad dziećmi do lat 3. Jako mama odkryłam, że dzieci są najważniejsze dlatego praca z nimi stała się moją pasją. Do każdego dziecka potrafię podejść indywidualnie, z troską o jego dobre samopoczucie i z dużą cierpliwością. 

W Miś Klubie pełnię rolę opiekuna dziennego.

 


Grzegorz

Skontaktuj się ze mną pod numerem 511 599 344
w sprawach technicznych:
- strona internetowa,
- kalendarz,
- płatności,
- wyposażenie,
- lokal.

Politechnika Śląska w Gliwicach - wydział Mechaniczno-Technologiczny, kierunek Automatyka i Robotyka, studia magisterskie.
Poprzednio wydział Automatyki Elektroniki i Informatyki, kierunek Elektronika i Telekomunikacja studia inżynierskie.

 

 

 

Skontaktuj się z nami: 

Napisz do mnie

Kliknij